Polecenie przelewu Sprzedaj Bitcoin

Nowość! Zamień bitcoiny na gotówkę i wypłać w bankomacie

Zleć przelew na rachunek bankowy, zapłać bitcoinami. Wybieraj płatności zwykłym przelewem przy zakupach w sklepach internetowych. Podaj identyfikujący tytuł przelewu. Aktualny kurs bitcoin: 1 BTC = 0.00 PLN. Kurs Bitcoin uzależniony jest od kwoty polecenia przelewu i aktualnej głębokości rynków - dla innych kwot niż 1 BTC kurs może nieznacznie się różnić.

PL


Opłać swoje rachunki, zapłać za czynsz, prąd. Rób zakupy w sieci z zachowaniem swojej prywatności. Zapłać za zakupy na Alle­gro wybierając kanał PayU
i zwykły przelew. Zrób zakupy na Alie­xpress wybierając kanał Przelewy24 i zwykły przelew.

Przelewy wysyłane są dwa razy dziennie o 8:30 i 14:30. Aktualny limit transakcji to . Przy dokonywaniu płatności przez PayU, DotPay lub Przelewy24 zawsze wybieraj płatność zwykłym przelewem, aby pobrać potrzebne informacje.

Dokładamy starań, aby przelewy docierały do odbiorców niezwłocznie. Jednak ze względu na czynniki niezależne od nas, czas oczekiwania na przelew może wydłużyć się do 48 godzin.

Aktualnie obsługiwane są wyłącznie konta bankowe w Polsce denominowane w PLN.

Nadawcą przelewu jest: InPayTo Ltd.

Bez względu na kwotę płatności pobierana jest prowizja około 3% względem dostępnych giełd + 1 zł za przelew bankowy. Aktualne limit pozwalają na przelew od kwoty 10 zł do 4 tys. zł

Przelewy wysyłamy w czasie sesji wychodzących w dni robocze 08:30, 14:30

Ze względu na czynniki niezależne od nas, czas oczekiwania na przelew może wydłużyć się do 48 godzin.