Easy Bitcoin kup bitcoiny

Nie posiadasz własnego adresu portfela Bitcoin? Zapoznaj się z naszym poradnikiem jak zacząć. Gdy posiadasz już portfel wystarczy, że podasz swój adres i wyślesz przelew na podane przez nas konto, a otrzymasz bitcoiny jak tylko go zaksięgujemy. Jeżeli chciałbyś aby ktoś inny zapłacił Ci bitcoinami opłacając to przelewem - wygeneruj zlecenie i prześlij drugiej osobie link do wpłaty. Aktualny kurs bitcoin przy zakupie 1 BTC = 0.00 PLN. Przy zakupie BTC doliczamy ~2% prowizji transakcyjnej. Wypełnij zlecenie zakupu i dokonaj przelewu.

bitcoin:


Zakup Bitcoin dokonywany jest poprzez wygenerowanie zlecenia i dokonanie przelewu na udostępniony w szczegółach zlecenia nr konta w Pekao S.A.

Zależy Ci na szybkim zaksięgowaniu wpłaty? Opłać zlecenie gotówką w placówce Pekao SA lub skorzystaj z szybkich przelewów BM. Kurs Bitcoin może się zmieniać w czasie. W momencie zaksięgowania przelewu kurs może być inny.

Po zaksięgowaniu wpłaty następuje realizacja zlecenia po aktualnym kursie InPay - w momencie składania zlecenia kurs przewalutowania jest na moment zlecenia. W momencie zaksięgowania przelewu może być inny.

Swój adres Bitcoin możesz zeskanować z portfela klikając ikonę kodu w polu adresu. Dane do przelewu mogą być również zeskanowane w aplikacji mobilnej Twojego banku.

Aktualny limit mieści się w przedziale 1 PLN - 5000 PLN

Kurs Bitcoin wyznaczany jest na moment transakcji. Wygeneruj płatność, aby otrzymać aktualną ofertę cenową. Przy zakupie BTC doliczamy ~2% prowizji transakcyjnej. Jeżeli chcesz porównać z ofertami giełd sprawdź kurs bitcoin

Misja

Usługa InPay zro­dziła się z marze­nia o tym, aby doko­na­nie płat­no­ści cyfrową walutą było moż­liwe wszę­dzie tam gdzie na co dzień pła­cimy kartą lub gotówką.