Easy Bitcoin kup bitcoiny

Nie posiadasz własnego adresu portfela Bitcoin? Zapoznaj się z naszym poradnikiem jak zacząć. Gdy posiadasz już portfel wystarczy, że podasz swój adres i wyślesz przelew na podane przez nas konto, a otrzymasz bitcoiny po zaksięgowaniu przelewu. Jeżeli chciałbyś aby ktoś inny zapłacił Ci bitcoinami wykonując przelew bankowy - wygeneruj zlecenie i prześlij drugiej osobie link do wpłaty. Aktualny kurs bitcoin 1 BTC = 0.00 PLN. Doliczamy ~2% prowizji transakcyjnej i stałej 0.0001 BTC za transfer. Wypełnij zlecenie zakupu i dokonaj przelewu.

bitcoin:


Przelewy zwykłe elixir księgowane są o 11:30, 15:30 oraz 18:00. W pozostałych godzinach przelewy ekspresowe Blue Media księgowane są co 30 minut. Zaksięgowane przelewy mogą być poddane weryfikacji z nadawcą przelewu przez bank. Zaleca się dostępność pod numerem telefonu przypisanym do rachunku w celu sprawnej weryfikacji.

Zakup Bitcoin dokonywany jest poprzez wygenerowanie zlecenia i dokonanie przelewu na udostępniony w szczegółach zlecenia nr konta

UWAGA! W niektórych przypadkach, w celu ochrony przed potencjalnymi fraudami, Twój przelew może wymagać dodatkowej weryfikacji dokonywanej przez pracownika banku. W praktyce może to oznaczać dłuższe oczekiwanie na realizację zlecenia jeżeli dokonujesz zakupu pierwszy raz lub z nowego konta.

Zależy Ci na szybkiej wpłacie? Skorzystaj z szybkich przelewów BM. Kurs Bitcoin może się zmieniać w czasie. W momencie zaksięgowania przelewu kurs może być inny.

Po pozytywnej weryfikacji wpłaty następuje realizacja zlecenia po aktualnym kursie InPay - w momencie składania zlecenia kurs przewalutowania jest na moment zlecenia. W momencie akceptacji wpłaty kurs może być inny.

Swój adres Bitcoin możesz zeskanować z portfela klikając ikonę kodu w polu adresu. Dane do przelewu mogą być również zeskanowane w aplikacji mobilnej Twojego banku.

Aktualny limit mieści się w przedziale 50 PLN - 20000 PLN

Kurs Bitcoin wyznaczany jest na moment transakcji. Wygeneruj płatność, aby otrzymać aktualną ofertę cenową. Przy zakupie BTC doliczamy ~2% prowizji i 0.0001 BTC opłaty transakcyjnej. Jeżeli chcesz porównać z ofertami giełd sprawdź kurs bitcoin

Misja

Usługa InPay zro­dziła się z marze­nia o tym, aby doko­na­nie płat­no­ści cyfrową walutą było moż­liwe wszę­dzie tam gdzie na co dzień pła­cimy kartą lub gotówką.