Blog

Akceptacja wysokiej zmienności cen bitcoina

Duża zmienność cen na rynkach finansowych spowodowana często przez osoby zarządzające dużymi funduszami dokonujących irracjonalnych ruchów jest ogromną szansą dla zwykłych inwestorów, którzy mogą wykorzystać okazję do zajęcia pozycji w momencie nagłego załamania rynku nie mającego uzasadnienia w fundamentach.

Ostatnio w kontekście zmian cen bitcoina, mówi się o jego ogromnej zmienności i negowania jego cechy jako lokaty kapitału, czy wręcz wykorzystania […]

Bitcoin, czy „technologia blockchain”

Blockchain na przestrzeni ostatnich miesięcy staje się marketingowym wytrychem, który z biegiem czasu ulega totalnej transformacji pojęciowej. Obecnie dla każdego oznacza w praktyce co innego. Powoli zauważamy próby przedefiniowania tego pojęcia i podciąganie różnego typu projektów pod hasło blockchain. Jest to o tyle nie fair, że osoby niezorientowane nie będą w stanie ocenić, że system, który ktoś klasyfikuje do rozwiązań […]

InPay w rankingu najbardziej kreatywnych magazynu BRIEF

Dla nas, niezrealizowane pomysły są bardziej bolesne niż ich brak. Mimo, że społeczność osób korzystających z cyfrowych walut to nadal relatywnie mała liczba osób, to ilość koncepcji jakie dzięki użytkownikom pojawiają się w naszej liście zadań do realizacji jest coraz większa. I szczerze mówiąc nie zawsze wybieramy, to co przyniesie nam potencjalnie największy zysk w krótkiej perspektywie czasowej.
Lubimy eksperymentować i przecierać […]

Kantor Easy Bitcoin – Jak kupować bitcoiny bez rejestracji

Zastanawiałeś się jak osoba trzecia może zapłacić Ci bitcoinami bez konieczności kupowanie ich wcześniej i rejestrowania się na giełdach i wypełniania formularzy?

Jest już na to sposób. Od dzisiaj możesz wygenerować płatność odwrotną – otrzymasz bitcoiny, a klient zapłaci przelewem bankowym.

Easy Bitcoin pozwala na bezstresowy zakup cyfrowej waluty. Wygodnie zasilisz nawet zimny portfel. Pierwszy raz masz możliwość zapłacenia komuś bitcoinami nie posiadając […]

„blockchain”, czy Bitcoin Blockchain

Należy rozróżnić technologię blockchain (łańcuch bloków jako struktura danych) od Bitcoin Blockchain. Różnica między tymi dwoma pojęciami jest jak między serwisem społecznościowym, a Facebookiem. O ile każdy może stworzyć zaczątek własnego łańcucha bloków opartego na własnej kryptowalucie to już nie ma gwarancji, że osiągnie wymagany efekt sieciowy potrzebny do uzyskania odpowiedniego poziomu zaufania.
 
Dane zapisane w łańcuchu Bitcoin są już […]